یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
» معرفی شرکت » محصولات

دُردانه

 یکی از محصولات شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، شکر سفید با نام تجاری دُردانه می باشد . این شرکت در میان کشت و صنعت های نیشکری در کشور به عنوان اولین شرکت بسته بندی کننده شکر ، محصول تولیدی خود را با کیفیتی بالا و با رعایت استانداردهای معتبر جهانی از جمله بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت  ISO 9001 ،  محیط زیست ISO 14001  و ایمنی OHSAS 18001 در قالب سیستم مدیریت یکپارچه  IMS و همچنین اخذ نشان استاندارد ملی و با دستگاههای تمام اتوماتیک و با بهترین شکر سفید استحصالی از نیشکر در اوزان 900  و  1200 گرمی ، در کیسه هایی با قابلیت زیپ لاک(کیسه های زیپ دار ساده و قفل دار) بسته بندی می نماید.

تفاوت این نوع بسته بندی با بسته بندی سایر محصولات در قابلیت زیپ لاک می باشد چرا که این قابلیت در نگهداری مطلوب محصول و جلوگیری از نفوذ هوا و جذب رطوبت نقش بسزایی دارد.

این محصول در مصارف خانگی مورد استفاده عموم قرار می گیرد و از طریق شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی به فروش می رسد.

جهت اطلاع از قیمت این محصول با شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی تماس حاصل نمایید.

 شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی

شُکرانـه

 یکی از محصولات شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، شکر سفید با نام تجاری شُکرانـه می باشد. این شرکت محصول تولیدی خود را با کیفیتی بالا و با رعایت استانداردهای معتبر جهانی از جمله بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت  ISO 9001 ،  محیط زیست ISO 14001  و ایمنی OHSAS 18001 در قالب سیستم مدیریت یکپارچه  IMS و همچنین اخذ نشان استاندارد ملی و با دستگاههای تمام اتوماتیک و با بهترین شکر سفید استحصالی از نیشکر در اوزان 50kg و 1000kg (جامبوبگ) کیسه گیری می نماید.

این محصول در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و از طریق شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی به فروش می رسد.

جهت اطلاع از قیمت این محصول با شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی تماس حاصل نمایید.

شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی