اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان کارکنان شرکت

اختتامیه ورزشی

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر مراسم اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان کارکنان این شرکت با حضور فرزندان ورزشکار و خانواده های کارکنان این شرکت در سالن ورزشی توسعه نیشکر و صنایع جانبی برگزار گردید.

این مسابقات که به همت اداره رفاه و امور اجتماعی حوزه مدیریت اداری و منابع انسانی برگزار گردید با استقبال خوب خانواده های کارکنان و فرزندان ورزش دوست آنان روبه رو شد.

حاجی ابدل زاده مدیر اموراداری و منابع انسانی این شرکت در اینباره گفت : سومین جشنواره فرهنگی ورزشی با هدف ترویج فرهنگ سلامت ، پر کردن اوقات فراغت فرزندان کارکنان در تابستان ، ایجاد شور و نشاط در میان فرزندان کارکنان و خانواده ها و کشف استعداد های برتر ورزشی برگزار شد.

ابدل زاده افزود : این دوره در قالب 4 رشته ورزشی شامل فوتبال ، فوتسال ، والیبال و شطرنج با شرکت 143 ورزشکار پسر و 23 ورزشکار دختر(جمعاً 166 نفر) برگزار گردید.

ابدل زاده در پایان خاطر نشان کرد: این دوره فرهنگی ورزشی در سه ماهه تابستان به مدت 90 روز و در 129 جلسه 2 ساعته با حضور 8 مربی ورزشی برگزار گردید که در پایان به تمامی فرزندان کارکنان حاضر در این جشنواره جوایزی اهداء گردید.

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۲۱
تعداد بازدید : ۴۴۶
کد خبر : ۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید