قهرمانی تیم فوتبال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر

مرحله پایانی مسابقات قهرمانی فوتبال کارگری خوزستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و نایب‌ رییس فدراسیون ورزش کارگری در اهواز برگزار شد.

 تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر

دومین قهرمانی تیم فوتبال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، مسابقات فوتبال قهرمانی کارگری استان خوزستان با حضور 5 تیم برتر استان خوزستان شامل تیم های کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، نورد و لوله اهواز ، سیمان بهبهان ، گروه ملی صنعتی فولاد ایران و فولاد اکسین از روز چهارشنبه 27 آذرماه به صورت دوره ای برگزار و با قهرمانی تیم کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به پایان رسید .

غلامرضا پاک چی ریس اداره روابط عمومی این شرکت در این رابطه گفت : تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر با سرمربیگری آقای محمد امین طرفیان با دستیابی به سه برد و یک مساوی و کسب 10 امتیاز به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات شناخته شد.

وی افزود : تیم فوتبال نیشکر امیرکبیر با کسب این قهرمانی به عنوان نماینده استان خوزستان در مسابقات فوتبال کارگری کشور که قرار است در بهمن ماه امسال برگزار شود حضور خواهد یافت .

پاک چی خاطر نشان کرد تیم فوتبال نیشکر امیرکبیر تاکنون 2 مقام قهرمانی و 3 مقام نایب قهرمانی در مسابقات فوتبال قهرمانی کارگری خوزستان و 1 مقام قهرمانی ، 3 نایب قهرمانی و 1 مقام سومی در مسابقات قهرمانی کارگری کشوری را در کارنامه خود دارد.

تیم فوتبال کارگری کشت و صنعت امیرکبیر در سال 96 به عنوان نماینده ایران و تیم ملی الف در مسابقات المپیاد جهانی کارگری در کشور لتونی شرکت کرده بود که در مرحله نیمه نهایی از مصاف با نماینده رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد و از دور رقابت ها حذف شد.

آقایان سید حسام مرتضوی ، میلاد گرمسیری ، رسول فیلی ، امیرعفراوی ، احسان شجاعی ، رضا دلپسند ، رحیم حرگانی ، حسین وائلی ، احمد تفاح ، عبدالحسین بنی تمیم ، داریوش اورشی ، حبیب حموداوی ، رسول بهمئی ، محسن منصوری ، هانی جعفری ، عظیم ثابتی و سعید قطبی پور بازیکنان تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر هستند که موفق شدند برای دومین بار در استان جام قهرمانی را برای شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به ارمغان بیاورند.


تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر
تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر
تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر
تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر
تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر

 

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۱,۱۴۹
کد خبر : ۲۸

نظرات بینندگان

سالم سواری
3
1
0

تبریک میگویم به مدیران محترم بخصوص اقای ابدل زاده واقای شیروان که به ورزش خیلی اهمیت میدهند


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید