چهلمین روز شهادت سردار دلها و بزرگداشت یوم‌الله 22 بهمن ماه

 

حضور حماسی کارکنان نیشکر خوزستان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن ماه

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر مدیران و کارکنان این شرکت با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه ، با آرمان های امام و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند .

غلامرضا پاک چی رئیس روابط عمومی این شرکت در اینباره گفت : خانواده بزرگ نیشکر امیرکبیر در کنار سایر اقشار مردم شهید پرور خوزستان با حضور در این جشن ملی یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

وی افزود : راهپیمایی امسال به دلیل همزمانی با چهلمین روز شهادت سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی و در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری از اهمیت مضاعفی برخوردار بود که خوشبختانه با حضور پرشور اقشار مختلف ملت از جمله پرسنل خانواده بزرگ نیشکر پیام روشنی را به دوستان و بدخواهان نظام مخابره کرد و آن پیام اقتدار و پایداری امت اسلامی بود .

پاک چی همچنین گفت : مراسم راهپیمایی امسال و حضور پرشور خانواده بزرگ نیشکر خوزستان با راه اندازی ایستگاه صلواتی توسط کارکنان شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر جلوه دیگری داشت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد حضور پرشور مردم در پای صندوق های انتخابات پیش رو و تشکیل یک مجلس قوی ، دل امت بزرگ ایران اسلامی را شاد و دشمنان اسلام را مایوس گرداند.

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

22 بهمن

 

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۷۲۶
کد خبر : ۳۱

نظرات بینندگان

سلام
5
1
1

درود

سلام
5
0
0

درود


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید