#کرونا را شکست _می دهیم

با همت و تلاش بی وقفه تمامی کارکنان بر کرونا ویروس غلبه خواهیم کرد


اقدامات و فعالیت های شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در مقابله با کرونا ویروس

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر، با آغاز شیوع بیماری کووید ۱۹ در کشور کمیته فنی و بهداشت کار این شرکت با برگزاری جلسات اضطراری ، به منظور مقابله با شیوع این بیماری در سطح شرکت تمهیدات لازم را در دستور کار قرار داد.

محمد سعید عارف زاده مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این شرکت در این رابطه گفت : فعال شدن سیستم اسکن چهره به جای ثبت اثر انگشت توسط دستگاههای حضور و غیاب در مبادی شرکت و همچنین تعلیق معاینات ادواری به منظور کاهش شیوع بیماری کرونا در دستور کار شرکت قرار گرفت و به مرحله اجرا درآمد.

عارف زاده با ذکر این مطلب که شستشوی دستها یکی از اصول بهداشتی در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا است گفت:  سهمیه مواد شوینده و مایع دستشویی بخش های مختلف افزایش یافت تا کارکنان بتوانند به طور مکرر دستهای خود را شستشو دهند .

وی در ادامه گفت: تیم بازرسان بهداشت شرکت جهت کنترل روزانه وضعیت سلامت جسمانی کارکنان شاغل در رستوران و آبدارخانه ها و همچنین رانندگان کامیون های حمل شکر ، باگاس و کمپوست همه روزه بازدیدهای کنترلی خود را با دقت هر چه تمام تر انجام می دهند تا صحت و سلامتی کارکنان مشخص گردد.

عارف زاده افزود: ضدعفونی و گندزدایی همه روزه سرویس های بهداشتی ، آبدارخانه ها ، سرویس های ایاب و ذهاب و ساختمان های شرکت از جمله اقدامات مهم در مقابله با ویروس کرونا است و شناسایی کارکنان مشکوک به ابتلا به بیماری کرونا و اعزام آنان به مرخصی استعلاجی با هماهنگی پزشک شرکت نیز در دستور کار قرار گرفت.

مدیر (HSEE) و عضو کمیته فنی و بهداشت کار شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به کلیه کارکنان شرکت را از طریق نصب پوسترهای آموزشی و ارسال پیامک در فضای مجازی را مهم دانست و گفت این کار با همت حوزه روابط عمومی شرکت به خوبی در حال انجام است و کارکنان شرکت را از آخرین اطلاعات و اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا ویروس مطلع می نماییم.

عارف زاده با بیان اینکه احتمال شیوع ویروس کرونا در تجمعات بیشتر است گفت کلیه برنامه های جمعی شامل کلاسها ، سمینارها ، سرو غذای کارکنان در سالن غذاخوری و برگزاری مراسمات غیر ضروری تا پایان ریشه کنی این بیماری به حالت تعلیق در آمده است .

وی در پایان خاطر نشان کرد که با همت و تلاش بی وقفه تمامی کارکنان بر این مشکل نیز غلبه خواهیم کرد و ان شاء ا... کرونا ویروس را به زانو در خواهیم آورد.

 

کرونا
کرونا

کرونا
کرونا
کرونا

کرونا

۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶
تعداد بازدید : ۸۹۸
کد خبر : ۳۲

نظرات بینندگان

محمد قنبری
5
0
0

واقعا جای تشکر و قدردانی رو از مدیر عامل و پرسنل محترم ایمنی و تمامی همکاران را داریم که به خوبی جهت حفظ سلامت همه تلاش میکنند


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید