سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تامین و برقراری سرویس های ایاب و ذهاب معلمان و دانش آموزان روستاهای همجوار

به همت شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر صورت گرفت ؛

رفع مشکل ایاب و ذهاب معلمان و دانش آموزان روستایی بخش اسماعیلیه اهواز

با شروع سال تحصیلی جدید ، شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر نسبت به تامین و برقراری سرویس های ایاب و ذهاب معلمان و دانش آموزان روستاهای همجوار این شرکت اقدام نمود.

محمد فتحی مکوند ، مدیر عامل این شرکت در این باره گفت : با توجه به مشکلات دانش آموزان روستاهای منطقه محروم اسماعیلیه در رابطه با رفت و آمد به مدارس ، امسال نیز برای پنجمین سال متوالی سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان دختر و پسر 8 روستای همجوار شرکت با تامین 7 دستگاه مینی بوس برقرار گردید.

فتحی مکوند افزود : در رابطه با رفع مشکل ایاب و ذهاب معلمان مدارس روستایی نیز برای سومین سال متوالی نسبت به تامین 2 دستگاه مینی بوس جهت سال تحصیلی جدید اقدام گردید.

فتحی مکوند هزینه تامین این 9 دستگاه مینی بوس را بالغ بر 000/000/895 ریال اعلام نمود و خاطر نشان کرد : این شرکت همه ساله و در آستانه آغاز سال تحصیلی برنامه های مختلفی را در سطح مدارس روستاهای همجوار اجرا می کند . در همین رابطه و در سال تحصیلی گذشته با برگزاری آئین بازگشایی مدارس هدایایی شامل کیف مدرسه و انواع لوازم التحریر به ارزشی بالغ بر 000/000/032/1 ریال میان قریب به 2 هزار
دانش آموز روستاهای همجوار توزیع گردید.

فتحی مکوند در پایان خاطر نشان کرد ، عمل به مسئولیت های اجتماعی توسط صنایع بزرگ ، موجب کاهش محرومیت ها و بهبود رفاه عمومی است و بر همین اساس این شرکت همچون گذشته در این مسیر گام برخواهد داشت .

شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر یکی از شرکتهای هفتگانه توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در کیلومتر 45 جاده خرمشهر واقع شده است و با بکارگیری حدود 2 هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از این تعداد به صورت غیرمستقیم ، نقش موثری در ایجاد اشتغال پایدار در استان خوزستان دارد.

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۰
تعداد بازدید : ۵۶۷
کد خبر : ۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید