درخشش تیم های والیبال ، شطرنج و بیلیارد شرکت نیشکر امیرکبیر

اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شرکت های گروه توسعه نیشکر و صنایع جانبی با

درخشش تیم های والیبال ، شطرنج و بیلیارد شرکت نیشکر امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شرکت های گروه توسعه نیشکر و صنایع جانبی ویژه گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با معرفی تیم های برتر رشته های مختلف ورزشی به پایان رسید.

غلامرضا پاک چی رئیس روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در این رابطه گفت : این جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور ۳۰۰ ورزشکار و در قالب ۷ رشته ورزشی شامل والیبال ، تنیس روی میز ، شطرنج ، بیلیارد ، دارت ، طناب کشی و فوتبال دستی برگزار گردید.

وی افزود : در این دوره از مسابقات تیم والیبال کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر با شایستگی تمام موفق به کسب عنوان قهرمانی گردید و در رشته شطرنج علیرضا جنت مکان به مقام قهرمانی و محمدرضا نورعلی به مقام سوم نائل آمدند .

پاک چی همچنین گفت : در رشته بیلیارد نیز مازیار جمالی توانست به مقام قهرمانی دست یابد و در مجموع امتیازات تیمی در هشت رشته ورزشی ، تیم‌ شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به مقام دوم این سری از مسابقات دست یافت . در مراسم پایانی این جشنواره فرهنگی ورزشی نیز مدال های تیم های برتر ورزشی با حضور دکتر ناصری مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و جمعی دیگر از مسئولین به تیم های منتخب اهداء گردید.

اختتامیه ورزشی

 

اختتامیه ورزشی

 

اختتامیه ورزشی

۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۳۳
تعداد بازدید : ۸۲۴
کد خبر : ۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید