تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر رقبای خود را شناخت

مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی کارگری استان خوزستان انجام شد

تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر رقبای خود را شناخت

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر، مراسم قرعه‌کشی و گروه بندی مسابقات فوتبال قهرمانی کارگری استان خوزستان با حضور شهنی مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، علوانی نائب رئیس و دبیرهیات ورزشی کارگری خوزستان ، طرفیان رئیس انجمن فوتبال کارگران خوزستان و با حضور سرپرستان تیم های شرکت کننده برگزارگردید.

بر اساس این گزارش ، تیم های حاضر در این مسابقات در سه گروه قرار گرفتند که تیم فوتبال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر با تیم های پتروشیمی آبادان ، بهره برداری نفت و گاز امیدیه و لوله سازی اهواز هم گروه شد.

محمد امین طرفیان سرپرست تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر با بیان اینکه این مسابقات از اوایل دی ماه ۱۴۰۰ آغاز می شود گفت : تمرینات آماده سازی تیم آغاز شده و به طور منظم در حال انجام است و امیدواریم با تداوم حمایتهای موجود ، حضور مقتدرانه ای در این مسابقات داشته باشیم.

تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر یکی از پرافتخارترین تیم های فوتبال کارگری کشور است که با حمایتهای بی دریغ فتحی مکوند مدیر عامل ورزش دوست این شرکت چندین عنوان قهرمانی در سطح استان خوزستان و کشور دارد .

این تیم در عرصه جهانی نیز خوش درخشیده و در سال ۱۳۹۶ به عنوان نماینده فوتبال کارگران ایران در مسابقات جهانی کارگری در کشور لتونی شرکت کرده بود که تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت ولی به دلیل خودداری از مصاف با تیم رژیم اشغالگر قدس از دور این رقابتها حذف گردید.

 

 فوتبال  

۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۳۱
تعداد بازدید : ۲۴۲
کد خبر : ۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید