جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

اطفای حریق در طی دو سال گذشته در روستاهای همجوار شرکت

اطفای حریق در طی دو سال گذشته در روستاهای همجوار شرکت

به همت شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر صورت گرفت ؛

اطفای حریق در طی دو سال گذشته در روستاهای همجوار شرکت

 

آقای محمد فتحی مکوند ، مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در همین رابطه گفت :
در راستای انجام فعالیتها و تعاملات اجتماعی ، یگان زحمتکش آتش نشانی شرکت در پی گزارشات واصله از وقوع آتش سوزی در روستاهای همجوار ، با حضور به موقع خود در محل آتش سوزی موفق به مهار آتش شدند.

فتحی مکوند افزود : آتش نشانی شرکت از تیرماه 1395 تا کنون موفق شده است 14 مورد آتش سوزی گزارش شده از روستاهای تل استود ، صفحه2 ، شمریه ، قجریه ، سیره ، مکسر و اطراف پل شیرین شهر را مهار کند .

وی گفت : نتیجه این اقدامات جلوگیری از خسارت احتمالی به روستائیان عزیز و نجات نخلستانها مزارع گندم انبارها و منازل مسکونی از آتش سوزی بوده که حاصل زحمات بی دریغ پرسنل آتش نشانی شرکت می باشد.

محمد فتحی مکوند در پایان خاطر نشان کرد ، عمل به مسئولیت های اجتماعی توسط شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، موجب بهبود رفاه عمومی است و بر همین اساس این شرکت همچون گذشته در این مسیر گام برخواهد داشت .

شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر یکی از شرکتهای هفتگانه توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در کیلومتر 45 جاده خرمشهر واقع شده است و با بکارگیری حدود 2 هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از این تعداد به صورت غیرمستقیم ، نقش موثری در ایجاد اشتغال پایدار در استان خوزستان دارد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۵۵
کد خبر : ۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید