تقدیر از بازی جوانمردانه تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر

تقدیر از بازی جوانمردانه تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر، از سوی فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران از تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر به خاطر بازی جوانمردانه تقدیر به عمل آمد.

حسین چهارلنگی رئیس روابط عمومی شرکت با بیان این مطلب افزود : مسابقات فوتبال دسته اول کارگری کشور در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ در شهر بندرعباس برگزار شد و تیم فوتبال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به عنوان نماینده استان خوزستان در این دوره از مسابقات حضور یافت و توانست با شایستگی تمام به مقام قهرمانی دست یابد.

چهارلنگی در ادامه گفت : جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران به پاس بازی جوانمردانه تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر ، از سرپرست تیم آقای محمد امین طرفیان تقدیر و لوح سپاسی به ایشان اهداء کردند.

وی درباره افتخارات تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر نیز گفت : این تیم تاکنون ۲ مقام قهرمانی ، ۳ نایب قهرمانی و ۱ مقام سومی مسابقات قهرمانی کارگری کشوری و ۲ مقام قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی در مسابقات فوتبال قهرمانی کارگری خوزستان را در کارنامه خود دارد.

رئیس روابط عمومی شرکت در پایان به حضور تیم فوتبال کارگری کشت و صنعت امیرکبیر در بازی های المپیاد جهانی کارگری گفت : تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر در سال ۹۶ به عنوان نماینده ایران و تیم ملی الف در مسابقات المپیاد جهانی کارگری در کشور لتونی شرکت کرده بود که در مرحله نیمه نهایی از مصاف با نماینده رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد و از دور رقابت ها حذف شد.

کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر یکی از طرح های هفت گانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در کیلومتر ۴۵ جاده اهواز ـ خرمشهر و در بخش اسماعیلیه از توابع شهرستان اهواز واقع شده است.

تقدیر فوتبال

 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۲۳۷
کد خبر : ۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید