پاسداشت سومین سالگرد شهادت سردار دلها در شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر

در سومین سالروز شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی یاد و خاطره این شهید والا مقام در شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر گرامی داشته شد.

سردار سردار اسماعیل زاده از همرزمان سردار سلیمانی، شهید حاج قاسم سلیمانی را فرزند حقیقی اسلام و تربیت یافته مکتب انقلاب خواند و گفت: حاج قاسم از دل تهدیدها فرصت خلق می کرد و با خطرپذیری زیاد و فداکاری غیرقابل توصیف ، ابتکار عمل را از دست دشمن خارج می‌کرد.

او در ادامه از سردار سلیمانی بعنوان ظرفیت بزرگ انقلاب یاد کرد و افزود : شهید سلیمانی خود را در معرض تهدیدات قرار داد تا امنیت کشور حفظ شود. حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق حجاری، مشاور فرهنگی مدیرعامل و امام جماعت شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر نیز در ادامه این آیین گفت: سردار دلها زندگی خود را وقف انقلاب اسلامی کرده بود و در طول عمر با برکت خود در راستای آرمان های انقلاب، نظام و اطاعت از مقام معظم رهبری گام برداشت و به همین دلیل سیره این شهید بزرگوار می‌تواند چراغ راه آحاد مردم به خصوص مسئولان و دولتمردان باشد. این آیین با هدف تبیین معارف، آرمان‌ها، ارزش‌ها و دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس و مقاومت به ویژه مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار و ویژه برنامه‌هایی چون اجرای گروه سرود زیتون و مدیحه‌سرایی اجرا شد.


سردار
سردار
سردار
سردار

۱۳ دی ۱۴۰۱ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۱۳۷
کد خبر : ۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید