بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان از موکب خدمت‌رسانی ستاد اربعین نیشکر امیرکبیر

 موکب 2 مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، همراه با فرمانده حوزه مقاومت شهید رضوی از موکب خدمت‌رسانی سیدالشهداء شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در مرز در محور اهواز- خرمشهر بازدید و از خدمات ارائه‌شده از سوی نیشکر امیرکبیر قدردانی کرد. سرهنگ احمدی فرد با بررسی شرایط خدمت‌رسانی و میزبانی زوار از مجموعه اقدام‌های جهادگونه انجام‌شده تقدیر و تشکر کرد.

 سید موسی بلادیان؛ مسول ستاد اقامه نماز استان خوزستان هم در جریان بازدید میدانی از موکب خدمت‌رسانی نیشکرامیرکبیر با اشاره به خدماتی که در یک ماه گذشته از سوی این شرکت و جهادگران بسیجی و کارکنان تلاشگر انجام شده است، بیان کرد: خدمت به حماسه اربعین فریضه‌ای بی‌مانند و افتخار همه مردم ایران است و توصیه میشود این خدمات تا بعد از اربعین حسینی و بازگشت زوار ادامه داشته باشد.

در حال حاضر در موکب نیشکرامیرکبیر روزانه ۵۰۰ صبحانه و ۱۰۰۰ پرس وعده ناهار، ۳۰۰ پرس در وعده شام گرم و همچنین آب معدنی و شربت نیز جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسینی بین زوار توزیع میشود.

۱۲ شهریور ۱۴۰۲ ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۲۶۹
کد خبر : ۱۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید