مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا:

نیشکر صنعتی افتخارآفرین در سطح ملی است/همه مدیران برای تحقّق رشد تولید تلاش کنند

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، صنعت توسعه نیشکر را یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد که نتایج مثبت بی‌شماری در تولید محصولات راهبُردی داشته است.
 
رسانه جدید  دکتر افشار فتح‌الهی پس از بازدید از بخش‌های مختلف شرکت کشت وصنعت نیشکر امیرکبیر در نشست هیئت مدیره شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با مدیران نیشکری، گفت که اقدامات مهم و مؤثری در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی هم در حوزه اشتغال و هم در تولید محصولات متنوّع نیشکری انجام شده که مایه افتخار است.
 
 وی ضمن قدردانی از برنامه‌ریزی مدیران و تلاش‌های پرسنل و کارگران این مجموعه صنعتی برای حرکت در مسیر خودکفایی کشور در تولید محصول راهبُردی شکر و سایر محصولات نیشکری، تأکید کرد که این حجم از اقدامات و فعالیت‌ها که در دوران انقلاب شکوهمند اسلامی شکل‌گرفته بی‌نظیر است.
 

 

 🔰نیشکر صنعتی راهبردی در کشور است
 
 تأثیر فعالیت‌های شرکت توسعه نیشکر در اقتصاد و صنعت کشور، از دیگر محورهای سخنان مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در این نشست بود. فتح‌الهی شرکت توسعه نیشکر را شرکتی راهبُردی قلمداد کرد که هم در سفره مردم و هم در اقتصاد کشور سهم مهم و تأثیرگذاری دارد و در حوزه تولید محصولات متنوّع نیز به بهترین شکل ممکن عمل کرده است.
 
  وی با تأکید بر ضرورت برنامه‌ریزی برای قطع وابستگی کشور به واردات شکر، ابراز امیدواری کرد که باتوجه‌به ظرفیت بزرگ صنعت نیشکر در خوزستان و روند مطلوب این مجموعه صنعتی، می‌توان با برنامه‌ریزی، نه‌تنها کشور را از واردات شکر بی‌نیاز کرد، بلکه به یکی از صادرکنندگان این کالای راهبردی در منطقه تبدیل نمود.
 

 

🔰فرصت‌های بی‌شمار صنعت نیشکر در تولید محصولات نیشکری
 
 مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در ادامه به اقدامات متنوع تولیدی در واحدهای هشت‌گانه توسعه نیشکر اشاره کرد و گفت، هر کدام از واحدهای نیشکری در چند حوزه تولیدی فعالیت دارند و در کنار تولید شکر، کارهای ارزشمندی در تولید صنایع جانبی نیز در حال انجام است.
 
  فتح‌الهی نیشکر را محصولی پُربار برشمرد که هیچ‌چیز دورریختنی ندارد و از پسماند آن نیز محصولات متنوّعی تولید می‌شود و فرصت‌های فراوانی را پیش‌روی این صنعت گذاشته است.
 

 

 🔰فعالیت در عرصه نیشکر یک جهاد اقتصادی است
 
 وی فعالیت در عرصه تولید بخش‌های کشاورزی و صنعتی را یک «جهاد اقتصادی» دانست و ضمن قدردانی از فعالیت همه مدیران و کارگران، گفت: اعتقاد دارم همه کسانی که در این صنعت بزرگ در تولید محصول مهم و راهبردی شکر فعالیت می‌کنند، جهادگران اقتصادی سنگر تولید هستند و این یک توفیق الهی است.
 
 تلاش برای افزایش کمی و کیفی تولیدات نیشکری، بخش دیگری از سخنان مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در این نشست بود. فتح‌الهی تأکید کرد که مدیران نباید به این حدّ از تولید قانع باشند؛ بلکه با اتکا به توان داخل، باید برای افزایش کمی و کیفی تولید برنامه‌ریزی کنند.
 

 

 🔰صنعت نیشکر در مدار دانش
 
 وی در ادامه با بیان اینکه صنعت نیشکر باید در مدار دانش حرکت کند، تأکید کرد که جوانان، دانشمندان و متخصّصین ایران اسلامی ثابت کرده‌اند که می‌توانند در مرزهای دانش در سطح جهانی حرکت کنند؛ صنعت نیشکر باید از این ظرفیت عظیم برای ارتقای خود استفاده کند.
 
 تلاش برای تحقق شعار سال، موضوع دیگری بود که مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا ضمن تأکید بر آن، خواستار برنامه‌ریزی هر چه‌بهتر مدیران برای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در رشد تولید شد.
 
 فتح‌الهی با بیان اینکه حرکت در مسیر شعار سال، یک تکلیف شرعی و قانونی است، افزود، صنعت نیشکر در تحقق رشد تولید می‌تواند نقش‌آفرینی کند و کشور را در مسیر خودکفایی قرار دهد.
 
 🔰تلاش مدیران برای تحقق شعار سال
 
 به گفته او، امسال نشانه‌های خوبی از تحقق رشد تولید در واحدهای نیشکری دیده می‌شود و مدیران باید با تمام توان تلاش کنند دستور مقام معظم رهبری در این زمینه عملیاتی شود.
 
 مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توجه بیشتر مدیران به وضعیت رفاهی و معیشتی پرسنل نیشکر و نیروهای متخصّص شد. فتح‌الهی به نقش کلیدی نیروی انسانی در تعالی و پیشرفت صنعت نیشکر اشاره کرد و گفت، باتوجه‌به شرایط اقتصادی، انتظار می‌رود مدیران نیشکر از همه پرسنل که در عرصه مقدس تولید فعالیت می‌کنند پشتیبانی نمایند.

 

  اخبار مرتبط را در پیوندهای زیر دنبال کنید

 🔴 به روایت تصویر/ بازدید هیئت مدیره آینده پویا از صنعت نیشکر

🔴 تأکید مدیران نیشکری در نشست با هیئت‌مدیره هلدینگ آینده پویا؛ روند توسعه صنعت نیشکر شتاب می‌گیرد

🔴 قدردانی دکتر ناصری از حمایت سهامداران؛ امسال «رشد تولید» در صنعت نیشکر محقّق می‌شود

🔴 در بازدید هیئت مدیره شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا از واحدهای نیشکری مطرح شد؛ استمرار پشتیبانی و حمایت سهامداران از صنعت نیشکر

🔴 مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا: نیشکر صنعتی افتخارآفرین در سطح ملی است

 

۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۲۰:۰۰
تعداد بازدید : ۲۹۶
کد خبر : ۱۷۹
Loading

نظرات بینندگان

ناشناس
5
0
0

با تشکر از مدیریت عامل محترم و تمامی کارکنان خدوم و زحمتکش در کشت و صنعت امیرکبیر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید