والیبال کارگری خوزستان صاحب مقام شد

برای اولین بار در ادوار لیگ دسته اول والیبال کارگران کشور

والیبال کارگری خوزستان صاحب مقام شد

والیبال

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر ، روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه رقابتهای لیگ دسته اول والیبال کارگران کشور به پایان رسید و تیم والیبال کارگری نیشکر امیرکبیر به مقام سومی این دوره از رقابتها دست یافت.

جلیل اسدی سرپرست تیم در این خصوص گفت : تیم والیبال کارگری نیشکر امیرکبیر برای اولین بار با بازیکنانی جوان و آماده پا به رقابتهای لیگ دسته اول والیبال کارگران کشور گذاشت و توانست در دور گروهی نمایندگان استانهای کرمان ، گلستان و کرمانشاه را شکست دهد و تنها در یک بازی مقابل نماینده استان مرکزی میزبان این دوره از مسابقات نتیجه را واگذار کرد.

اسدی در رابطه با عدم راهیابی تیم به فینال مسابقات گفت : متاسفانه قوانین ست شماری و امتیاز بلای جان تیم ما شد و تیم والیبال کارگری نیشکر امیرکبیر با اختلاف امتیاز نسبت به رقبای خود با تمام شایستگی از راهیابی به فینال این دوره از مسابقات باز ماند و به بازی رده بندی راه یافت.

اسدی در ادامه گفت : در بازی رده بندی تیم والیبال کارگری نیشکر امیرکبیر به مصاف نماینده استان کرمانشاه رفت و توانست دو بر صفر رقیب خود را شکست دهد و به مقام سومی این دوره از رقابتها دست یابد.

وی ضمن اشاره به اینکه تاکنون هیچ نماینده ای از استان خوزستان موفق به کسب مقامی در رقابتهای لیگ دسته اول والیبال کارگران کشور نشده است گفت : تیم والیبال کارگری نیشکر امیرکبیر با کسب مقام سومی ، توانست برای اولین بار برای والیبال کارگری استان خوزستان افتخار آفرینی کند .

سرپرست تیم والیبال کارگری نیشکر امیرکبیر در پایان از حمایتهای همه جانبه مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای مهندس همدان نژاد ، مدیران و مسئولین شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد.

لازم به ذکر است در بازی فینال نماینده استان مرکزی مقام اول و نماینده استان کرمان مقام دوم را به خود اختصاص دادند.

 

۳۱ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۱۹
تعداد بازدید : ۷۳۳
کد خبر : ۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید